Medarbetare

Här är vi som arbetar på Trygghetsfonden TSL och våra ansvarsområden. Välkommen att kontakta oss.

Caroline Söder

VD
010-480 91 01
caroline.soder@tsl.se

Mikaela Martinsson

Kommunikation
010-480 91 14
mikaela.martinsson@tsl.se

Johanna Ros

Projektadministratör
010-480 91 06
johanna.ros@tsl.se

Karin Bobert

Extranätansvarig
010-480 91 03
karin.bobert@tsl.se

Magdalena Janson

Produktion och leverantörskontakt
010-480 91 12
magdalena.janson@tsl.se

Johan Dahlström

Leverantörskontakt
010-480 91 09
johan.dahlstrom@tsl.se

Anki Tibbling

Projektledare
010-480 91 13
anki.tibbling@tsl.se

Cecilia Bern

Projektledare
010-480 91 17
cecilia.bern@tsl.se

Christina Stålfors

Projektledare
010-480 91 08
christina.stalfors@tsl.se

Maria Johansson

Projektledare
010-480 91 05
maria.johansson@tsl.se

Susanne Larsson

Projektledare
010-480 91 04
susanne.larsson@tsl.se

Claudio Sánchèz Ferreira

Internservice
0733-360 167
Claudio.safe@tsl.se

Carl Högfeldt

Analys
010-480 91 11
carl.hogfeldt@tsl.se

Senast ändrad: 2017-04-04